Seminář PRŮVODCE 12 KATEGORIÍ - RODINNÉ LÉČENÍ  je vedený certifikovamým Průvodcem, vyškoleným  podle přesného postupu Dr. Alexe Loyda, autora knih Léčebný kód a Nejvyšší princip a probíhá během jednoho dne.

 

  Naučíte se používat  metodu přírodního léčení, založenou na kvantové fyzice a správně používat Univerzální Léčebný kód.

Ze zkušenosti vím, že podle knihy se často lidé sami praktikovat správně nenaučí a teprve ve skupince objeví krásu, sílu a jednoduchost této metody.

  Metoda je unikátní, pracuje energeticky s destrukčními buněčnými vzpomínkami, které bychom vědomě těžko objevili. Nerozebíráme problémy, pracujeme na léčení a přeprogramování buněčných vzpomínek a odstranění stresu, aniž by jsme museli znova prožívat bolestné situace. 

Věnujeme se třem hlavním překážkám, které nám brání udělat pozitivní změny v léčení a celém životě: neschopnost odpouštět, nezdravé názory a škodlivé činnosti. Prakticky budeme pracovat na kategoriích, které potřebujete. 

Seznámíme se s 9 negativními emocemi, které je třeba  přeprogramovat na pozitivní. Prakticky vyzkoušíte práci s Univerzálním Léčebným kódem, tak aby jste ho pak uměli správně používat.

Naučíte se pracovat s Příručkou, která pro Vás bude pomocníkem na celý život.

Budeme hlavně praktikovat a strávíme společně pohodový den.

    

    Preferuji domácí rodinné prostředí, kde se všichni cítíme jako doma, což doladí třeba domácí polévka, nebo zákusek připravený s Láskou. Protože pracujeme na odstranění stresu, je důležité, aby jste se cítili dobře a dělám proto vše co je v mých silách. 

    Přijďte v pohodlném oblečení, vezměte si psací potřeby a dobrou náladu

Pro další samostatnou práci doma, budete mít Příručku, která  pro vás bude cenným pomocníkem už na celý život. Její cena je 650 Kč. Pokud se účastní víc členů z rodiny, stačí vám jedna.

    Přínosem semináře je práce v malé skupince, kde vytvoříme láskyplný energetický prostor pro léčení a sdílení, na který se pak můžete kdykoliv napojit při svém léčení doma.

 Po absolvování semináře dostanete certifikát s podpisem Dr. Loyda.

 Jako bonus nám pro skupinu vytvoří individuální LK Mira Lišková, jediný praktik LK v České a Slovenské republice.